Výpomoc vzdělávacím institucím

Od roku 1997 vypomáhame a chceme pomáhat všem základním školám, odborným učilištím a dalším vzdělávacím institucím nejen z okresu F-M.
V současné době spolupracujeme s 11 základními školy a s 5 učilišti.
Všem těmto vzdělávacím institucím poskytujeme hudební a ozvučovací produkci s našimi techniky zcela zdarma.
Kterákoliv škola zavolá a bude chtít ozvučit besídky, karnevaly, předvaděci akce, akademie, konferenční rozhovory, venkovní prostranství, tělocvičny atd. poskytujeme všem tuto aparaturu i s techniky zcela zdarma (za propagaci naší školy).

Požadavky:
škola si zajistí odvoz, přivoz a zakoupí si nejmeně čtyři devitivoltove baterie (napájení mikrofónů).
K dispozici jsou: veškerá ozvučovací technika, světelna technika, zvukaři, d-j Zajišťujeme pro školy jen za symbolickou cenu nahrávku v našem nahrávacím studiu. Většinou si školy a jine vzdělavaci instituce pořizují nahrávku děti Z.Š jako je napřiklad kolekce lidovych písní a koled na Vánoce.
Nezapomeňte, že jsme tady pro Vás a jsme Vám k službam. Upozornění pouze pro základní školy a další školska zařizení.

Požadavky SHŠ:
Zajištění propagace - REKLAMA na školách Nábor žáku do Naší hudební školy: vystoupení skupiny SHŠ pro žáky zakladních škol a učilištích. V jídelnach nebo tělocvičnach po domluvě.

Různé akce
Fotogalerie Videoukázka