Dobročinné akce

Od roku 1996 pořádáme dobročinné akce pro děti z dětských domovů.
V současné době spolupracujeme se třemi dětskými domovy a to je dětský domov Na hrázi ve Frýdku, dětský domov Bruzovská ve Frýdku a dětský domov Srdce v Karviné. Samozřejmě snažíme se naše aktivity rozvinout.

Nikdy jsme nebrali peněžní příspěvky od našich sponzorů, ale bereme věcné dary v jakekmkoliv množství. Tím docílíme u všech sponzorů solidní a důvěrný přístup.

Na těchto akcích předáváme dětem věcné dary, můžeme říci že od roku 1996 se podílí velkou měrou náš hlavní sponzor Zdeněk Valášek se svou rodinou. Sponzorujeme také nahrávky v nahrávacích studiích, zajišťujeme dětem potřebné materiální zabezpečení a byli bychom velice rádi, kdyby jste i Vy se připojili a pomohli dětem z dětských domovů a jiných zařízení.

Dobročinná akce:
Kulturní dům v Lískovci
datum a čas bude upřesněn v průběhu roku

Telefon:
602 864 002 - Virág Daniel - Ředitel školy
777 785 700 - Valášek Daniel

Produkce: Daniel Virág, Daniel Valášek, Zdeněk Valášek

Dobročinná akce rok 2009
Dobročinná akce rok 2008
Fotogalerie Videoukázka
Dobročinná akce rok 2007
Fotogalerie Videoukázka
Dobročinná akce rok 2006
Dobročinná akce rok 2005
Dobročinná akce rok 2004
Fotogalerie

Sponzory můžete být přímo Vy nebo můžete zapojit jiné lidi k dobročinné akci a zaslat tento dokument s detaily.
Dokument

BlueBoard.cz